Вітаємо вас в офіційному інтернет-магазині фірмових ортопедичних салонів ORTOMEDICA!

ORTOMEDICA - команда, яка об'єднує найкращих фахівців і стрімко розвивається на ринку ортопедичних товарів. Ми маємо чудовий досвід, знання і амбітні плани.

Компанія ORTOMEDICA - мережа салонів з широким асортиментом компресійних і ортопедичних виробів, а також медичної техніки. Товари для реабілітації після травм і операцій.

Наша мета - поширення знань і культури використання товарів для здоров'я та активного способу життя. Підвищувати якість ортопедичних товарів і компресійних виробів у всіх регіонах України, надаючи доступ до товарів найкращих і інноваційних виробників на ринку.

Крім основних торгових марок компресійних і ортопедичних виробів, компанія ОРТОМЕДІКА активно розвивається у виробництві сучасних індивідуальних ортопедичних 3D - устілок.

Надійність, медична ефективність і відповідність європейським стандартам якості представлених в наших салонах товарів підтверджені сертифікатами.

В інтернет-магазині ORTOMEDICA ви знайдете те, що шукали - навіть якщо в асортименті немає відповідного виробу, у нас можна оформити його під замовлення.